مرکز آموزش زبان حوزه علمیه قم

آمار بازدید پایگاه

  • افراد آنلاین: 5
  • بازدید امروز: 205
  • بازدید کل: 777087
  • زبان آموز
  • استاد

برگزاری جلسه هیئت طلاب زبان دان مرکز آموزش زبان حوزه به مناسبت شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها

تاریخ انتشار: 1396/8/6

جلسه هیئت طلاب زبان دان مرکز آموزش زبان حوزه به مناسبت شهادت ریحانه الحسین (ع) حضرت رقیه سلام الله علیها با حضور مسئولین ، طلاب و زبان آموزان مرکز زبان برگزار گردید .

در این مراسم که در شامگاه چهارشنبه سوم آبان ماه برگزار گردید جناب حجت الاسلام غفاری با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغازگر مجلس بوده و پس از آن حجج اسلام درگاهی و نوروزی (از فارغ التحصیلان مرکز زبان حوزه) به ترتیب به ایراد سخنرانی و روضه به زبان های عربی و انگلیسی پرداختند. محور سخنرانی در این مجلس با موضوعیت مقام و منزلت حضرت سید الشهداء (ع) و یاران و انصار آنحضرت انجام گرفت . این محفل نورانی با پذیرایی از مدعوین به کار خود پایان داد . 

گزارش تصوی: 

قرائت کلام الله مجید توسط حجت الاسلام غفاری از زبان آموزان مرکز آموزش زبان حوزه 
 

 

مراسم هیئت طلاب زبان دان مرکز آموزش زبان حوزه با حضورطلاب و زبان آموزان ،‌به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س)
 

 

سخنرانی به زبان عربی توسط حجت الاسلام درگاهی،‌ از زبان آموزان زبان انگلیسی، و فارغ التحصیل زبان عربی مرکز آموزش زبان حوزه 
 

 

سخنرانی به زبان انگلیسی توسط حجت الاسلام نوروزی از فارغ التحصیلان مرکز آموزش زبان حوزه و از موفق ترین مبلغین در عرصه بین الملل. 
س

 

این مراسم تحت عنوان هیئت طلاب زبان دان مرکز آموزش زبان حوزه، به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه (س) در سالن اجتماعات فاز 3 مجتمع آموزشی شهید صدوقی برگزار گردید.
 

 

آخرین اخبار مرکز

ثبت نام رایگان

تاریخ انتشار: 1401/3/10 ویژه ولادت حضرت معصومه(س)

دوره های تابستان 1401

تاریخ انتشار: 1401/3/8
GO UP