مرکز آموزش زبان حوزه علمیه قم

آمار بازدید پایگاه

  • افراد آنلاین: 5
  • بازدید امروز: 204
  • بازدید کل: 777086
  • زبان آموز
  • استاد

برگزاری چهارمین دوره کوتاه تربیت استاد مکالمه عربی

تاریخ انتشار: 1395/12/23

چهارمین دوره کوتاه مدت تربیت استاد مکالمه عربی مرکز زبان حوزه های علمیه در قـم برگزار گردید.

مدیر مرکز زبان حوزه علمیه قم با اعلام این خبر افزود: این دوره که از چهارشنبه 4 اسفند 1395 آغاز شد، با هدف "یکسان سازی شیوه تدریس مکالمه عربی" و "تقویت و مهارت افزایی کادر آموزشی زبان عربی نوین مدارس علمیه استان قم" برپا گردید.

«آقای محمدتقی رحیمی» ادامه داد: با عنایت به حساسیت امور آموزشی استان قم، مرکز زبان حوزه علمیه این استان تصمیم گرفت تا با همکاری مرکز زبان حوزه‌های علمیه سراسر کشور، دوره ویژه‌ای را برای 30 نفر از اساتید مکالمه عربی مدارس قم برگزار کند.

وی با ذکر اینکه تاکنون سه دوره کوتاه مدت تربیت استاد مکالمه عربی برگزار شده است گفت: تفاوت دوره چهارم با دوره های قبل این است که در آن دوره ها، اساتیدی که متقاضی اضافه شدن به کادر آموزشی بودند شرکت کردند؛ اما در دوره چهارم، اساتیدی که در کادر آموزشی مرکز زبان جذب شده و هم اکنون مشغول تحصیل هستند شرکت داشتند.

قائم مقام مرکز زبان حوزه‌های علمیه درباره اساتید دوره چهارم هم گفت: جمعی از بهترین و مجرب ترین اساتید عربی حوزه علمیه قم جهت آموزش در این دوره به کار گرفته شدند.

وی با ذکر اینکه "محل برگزاری کلاس ها مدرسه علمیه جهانگیرخان قم خواهد بود" افزود: امید است پس از برگزاری این دوره، فارغ التحصیلان به جدید ترین شیوه های آموزش زبان دوم مسلح شوند و با علم و توان مضاعف، کار آموزشی خود را ادامه دهند

 

آخرین اخبار مرکز

ثبت نام رایگان

تاریخ انتشار: 1401/3/10 ویژه ولادت حضرت معصومه(س)

دوره های تابستان 1401

تاریخ انتشار: 1401/3/8
GO UP