مرکز آموزش زبان حوزه علمیه قم

آمار بازدید پایگاه

  • افراد آنلاین: 6
  • بازدید امروز: 219
  • بازدید کل: 477797
  • زبان آموز
  • استاد

مراسم اختتامیه آموزش مکالمه عربی حوزه علمیه استان قم

تاریخ انتشار: 1394/6/4

مراسم اختتامیه آموزش مکالمه عربی حوزه علمیه استان قم صبح روز دوشنبه در مدرسه علمیه امام باقر علیه السلام قم برگزار شد.


در این مراسم آیت‌‌الله حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال مدیر حوزه علمیه استان قم به سخنرانی پرداختند.

 

جناب استاد افضلی مسئول مرکز آموزش زبان حوزه و مدير آموزشي دوره مکالمه عربی در این مراسم گزارش کاملی از جزئيات برگزاری دوره ارائه نمودند.

ايشان با اشاره به اینکه برخی چالشهای دوره‌ی آموزش مکالمه عربی، اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در دوره آموزش مکالمه عربی ۱۴۰ ساعت درسی در ۳۵ روز را به صورت فشرده و قرنطينه‏‌ای گذرانده‌اند.

وی با بیان اینکه دوره در دو مدرسه علمیه امام باقر علیه السلام و فاطمی برگزار شد خاطرنشان کرد: این دوره در ۱۴ کلاس و با حضور ۱۷ استاد برگزار شده است.

 

:
افضلي با اشاره به اینکه در نخستین دوره برگزاری این دوره ۷۵ درصد از طلاب شرکت‏کننده موفق به دریافت نمره قبولی شده‌اند عنوان کرد: اعزام طلابی که در این دوره شرکت کردند به مشهد مقدس از برنامه‌های دیگری است که اجرایی می‌شود.

در مراسم پايانی اين دوره طلاب زبان آموز برنامه‏‌هايي را جهت ارائه به زبان عربي معاصر ارائه نموده از جمله: مقاله‏‌خوانی، سخنراني، اجرای اخبار و...

طلاب نمونه و اساتيد دوره توسط آيت الله حسيني بوشهری و ديگر مسئولين حوزه مورد تقدير قرار گرفتند.

 

آخرین اخبار مرکز

دوره تخصصی تکمیل مهارت زبان

تاریخ انتشار: 1399/5/2 مهلت ثبت نام از 20 مرداد تا 31 مرداد99 ثبت نام از طریق سایت مرکز زبان حوزه www.qomllc.com پشتیبانی ثبت نام در ایتا با آی دیِ زیر shakeri76@

پذیرش مرکز آموزش زبان حوزه

تاریخ انتشار: 1399/4/19 ثبت نام مرکز آموزش زبان حوزه آغاز شد آقایان / بانوان عربی / انگلیسی کودکان / خردسالان انگلیسی
GO UP